Nowa definicja relaksu…


Wykonany z najlepszej jakości surowców

  • kompozyty niemieckiej marki Büfa
  • akumulatory japońskiej marki Yuasa
  • silniki uznanej marki Haswing
  • okucia ze stali nierdzewnej A4
  • panel solarny polskiej produkcji
  • sprawia, że korzystanie z katamaranu jest praktycznie bezobsługowe i staje się czystą przyjemnością

Oprócz designu nasz produkt wyróżnia się inteligentnymi rozwiązaniami zastosowanymi dla uprzyjemnienia czasu spędzonego na wodzie – są to takie udogodnienia jak:

  • ładowarka zbliżeniowa Qi i USB
  • głośnik Bluetooth by słuchać muzyki prosto ze swojego smartfona
  • inteligentny kontroler ładowania akumulatora z kontrolą ładowania i wskaźnikiem poziomu baterii

Katamaran solarny Sunsailer konceptu Hammerland jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Zainteresowany?


Specjalnie dla najbardziej wymagających Klientów, kochających luksus wart każdej ceny, przygotowaliśmy wyjątkowy produkt. Opracowana z najwyższą starannością łódka elektryczna naszego projektu to katamaran, wyposażony w silnik oraz panel solarny. Podwójne, regulowane, zadaszone łóżko, do tego pięknie wykończony kadłub i nowoczesne, inteligentne gadżety stanowią główne powody, dla których warto przemyśleć korzystanie z wyjątkowego dwukadłubowca, jakim jest designerski katamaran solarny Sunsailer. Łodzie elektryczne to nowość w Hammerland, w ramach której łączymy minimalistyczny design i najwyższą jakość wykonania. Katamaran został tak skonstruowany, by z jego obsługą poradził sobie każdy, również amator, pragnący spróbować swoich sił w nowej dziedzinie. Łódź elektryczna pozwoli Ci na wypoczynek, jakiego dotąd nie znałeś: na wodzie, w towarzystwie najbliższej osoby, relaksując się na wygodnym łóżku przy dźwiękach muzyki, dobiegającej z wbudowanych głośników. Te myśli nie muszą być tylko marzeniem. Zrealizuj je! Zjawiskowa łódź solarna napędzana energią słoneczną i silnikiem elektrycznym może być Twoja. Tym bardziej, że oferowana przez nas cena obejmuje nie tylko podstawowe wyposażenie, ale również innowacje, jakich nie mają inne łodzie elektryczne. Jeśli masz pytania, jeszcze dziś się z nami skontaktuj!

Nowość w Hammerland: łódka elektryczna na rejsy we dwoje. Zasługujesz na taki luksus!


Choć mogłoby się wydawać, że katamaran elektryczny nie ma zbyt wiele do zaoferowania, w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. A zaczęło się niewinnie… W naszych głowach zrodził się pomysł na wprowadzenie do asortymentu czegoś naprawdę przełomowego. Wybór padł na stabilny, elektryczny katamaran, który poza swoją nadrzędną funkcją, jaką jest unoszenie się na wodzie, będzie oferował użytkownikom o wiele więcej. W ten sposób powstała elektryczna łódka, do której stworzenia wykorzystaliśmy materiały polskiej, japońskiej i niemieckiej produkcji. Innowacyjna łódź została wyposażona w panel solarny, co uczyniło z ją bezobsługową i ekologiczną. Wśród licznych udogodnień znalazły się m.in. nowoczesne ładowarki zbliżeniowe oraz USB, głośniki Bluetooth i wskaźniki naładowania panelu solarnego. Praktyczna bakista izotermiczna pozwala mieć pod ręką chłodne napoje na upalny dzień, a pojemne bakisty techniczne – najpotrzebniejsze rzeczy. Składany daszek bimini umożliwia opalanie się lub relaks w cieniu. Oferowana przez Hammerland łódka solarna jest ekskluzywnym produktem, którego cena idzie w parze z pierwszorzędną jakością. Dwuosobowy katamaran elektryczny jest znakomity do wypoczynku na wodzie. Jesteśmy dumni, że udało się nam stworzyć tak doskonały produkt, który sprosta wymaganiom naszych Klientów – tego jesteśmy pewni.