Warszawski Salon Jachtowy 2019 za nami

W dniach 16-19 października 2019 gościliśmy na Warszawskim Salonie Jachtowym w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

Były to 3 dni ciekawych rozmów z klientami z całej europy. Naszymi produktami zainteresowali się klienci z Bułgarii, Litwy, Rumunii, Hiszpanii, Niemiec oraz Polski.

Bardzo cieszy nas fakt, że niemal każdy, kto przechodził obok naszego stoiska zwracał uwagę na to, że nasz katamaran SUNSAILER MINI jest w 100% elektryczny, co obecnie jest na polskich wodach rzadkością. Niestety dominują głośne i paliwożerne silniki spalinowe. Nasza jednostka nie należy do tej grupy i nawet nie mogła by konkurować z motorówkami czy skuterami ponieważ służyć ma przede wszystkim relaksowi na wodzie a nie produkcji adrenaliny 😉

WSJ był również okazją do spotkań z obecnymi użytkownikami naszych katamaranów, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń. Nie obce były również spostrzeżenia „wyjadaczy”, którzy zasugerowali drobne zmiany w umiejscowieniu np. kokpitu sterującego co na pewno wdrożymy.

Warto zwrócić uwagę, że podczas WSJ zaprezentowaliśmy również nasz nowy produkt, który będzie miał premierę w 2020 roku – mianowicie SUNSAILER ECO HOME czyli pływający pokój hotelowy. Ten produkt również wzbudził bardzo duże zainteresowanie zwłaszcza, że prognozowana cena sprzedaży deklasuje konkurencję i otwiera zupełnie nowe możliwości biznesowe.